Bahçe Aksesuar Dekorasyonu Hakkında Bazı Fikirler

2017-05-19T17:46:52+00:00 Ana Sayfa Dekorasyon    admin   19 Mayıs, 2017   38 views  

 Bahçe Aksesuarları

Güzel bir bahçeye sahip olmak için mutlaka aksesuarlara ihtiyacınız olacak. Bahçe aksesuarları ise gelişen teknolojiyle beraber değişim gösterdi diyebiliriz. Uzun zamandır bahçenizdeki aksesuarları değiştirmediyseniz son çıkan aksesuarlar ve bu aksesuarların güzellikleri sizi şaşırtabilir. Bizde yazımızda sizlere son çıkan bahçe aksesuarları hakkında bazı fikirler vereceğiz.

Fosforun Gücüne İnanın

Son çıkan bahçe aksesuarları içerisinden bizlerin en fazla dikkatini çeken fosforlu ürünler oldu. Bahçe dekorasyonunda ışıklandırmalara ve parlaklığa önem veren kişiler fosforlu çakıl taşlarından faydalanabilir. Bu çakıl taşları bahçenize bambaşka bir hava katacaktır ve geceleri bahçenizin dikkat çekmesini sağlayacaktır.

El Aletleri de Dekorasyonun Bir Parçası

Artık bahçe düzenlemesinde kullandığınız el aletleri de bahçe dekorasyonunuzun bir parçası haline geldi. Bu konuda yeni çıkan ürünlerin oldukça başarılı bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle ufak işlemler için kullanabileceğiniz küçük el aletleri bahçe duvarınıza astığınız zaman size güzel bir dekorasyon ortaya çıkarıyor.

Bahçe Çitlerinizde Çok Önemli

Eğer bahçeniz duvarla değil de çit ile ayrılıyorsa bu noktada bahçe çitlerinizde dekorasyonunuzun önemli bir parçası haline gelecektir. Plastik veya tahta olarak kullanacağınız bahçe çitlerinizi farklı renklere boyayarak bahçenize renk katabilirsiniz. Özellikle bahçesine farklı bir hava katmak isteyen kişiler bu yöntemi kesinlikle uygulamalıdır.

Bahçe Şöminesi Kullanmaya Ne Dersiniz?

Bahçenizde aksesuar olarak kullanabileceğiniz ürünlerden biriyse bahçe şöminesidir. Çok farklı tasarımlara sahip olan bahçe şömineleri bahçenizde soğuk akşamları sıcacık geçirmenizi sağlayacaktır. Bazı şöminelerin mangal özellikleri de olduğu için hem şöminenizi yakıp ısınabilir hem de mangalınızı yaparak yemeğinizi hazırlayabilirsiniz.

Bahçenizde tüm bunların dışında minyatür aksesuarlara yer vererek bahçenizi şekillendirebilirsiniz. Hayvan aksesuarları veya dağ evi aksesuarları bu konuda ilk tercih etmeniz gerekenler arasında yer almalıdır.


 
%d blogcu bunu beğendi: