Bauhaus, Koçtaş, Ikea Bahçe Mobilyaları Modelleri

2017-05-19T12:51:20+00:00 Ana Sayfa Dekorasyon    admin   19 Mayıs, 2017   246 views  

 Çeşitli Markaların Bahçe Mobilya Modelleri

Bahçe mobilyası denildiği zaman akıllara gelen ilk üç mağaza Bauhaus, Koçtaş ve Ikea’dır. Bu mağazalar genel anlamda sundukları model çeşidiyle ve kalitesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Özellikle bu üç mağazanın da ürün çeşidinin çok fazla olması bahçe mobilyaları bakmak isteyen kişilerin üç mağazaya da uğramasına sebep oluyor.

Bauhaus Bahçe Mobilya Modelleri

Açık konuşmak gerekirse Bauhaus, Ikea ve Koçtaş’tan daha az tercih ediliyor. Bunun ana sebebi ise Koçtaş ve Ikea kadar reklam yapmaması diyebiliriz. Fakat Bauhaus bahçe mobilyaları konusunda her zaman son teknolojiyi ve dekorasyon akımını takip etmeyi başarmıştır. Bauhaus’larda sadece bahçeniz için mobilya değil aynı zamanda birçok dekorasyon ürünü de bulabilirsiniz. Bahçenizin dekorasyonu için kullanacağınız taşlar veya ışıklandırma ekipmanları Bauhaus mağazalarında bol miktarda bulunuyor.

Koçtaş Bahçe Mobilyaları Modelleri

Koçtaş bahçe mobilyası denildiği zaman ilk sıralarda akıllarımıza gelen mağazalarımızdan birisidir. Koçtaş’ta bahçe mobilyalar konusunda her yıl farklı bir mobilya üretmeyi başarmış ve mobilyalarına her zaman son teknolojiyi eklemiştir. Bahçenize mobilya arayışı içerisindeyseniz kesinlikle Koçtaş mağazalarına uğramanız gerekir. Çünkü bahçeniz için gerekli olan bütün dekorasyon ürünlerine A’dan Z’ye Koçtaş’tan ulaşabilirsiniz.

Ikea Bahçe Mobilyaları Modelleri

Sadece bahçe mobilyası değil normal mobilyalarda da ilk aklımıza gelen isimlerden birisi Ikea’dır. Kolay kuruluma sahip olan mobilyalarını isterseniz siz kurabilirsiniz isterseniz çalışanlara kurdurabilirsiniz. Ikea bahçe mobilyalarının en büyük özelliklerinden birisi çok fazla seçeneğin olması ve fiyatlarının uygun olmasıdır. Neredeyse her bütçeye uygun bahçe mobilyaları Ikea’a yer alır. Tabii, ödeyeceğiniz tutara göre bahçe mobilyanızın özellikleri veya tasarımı değişecektir. Ek olarak Ikea mağazalarında da bahçeniz için aksesuarlar bulabilirsiniz. Bu konuda da oldukça fazla çeşide sahip olan bir mağazadır.


 
%d blogcu bunu beğendi: