Fi Dizisi Duru Makyajı Nasıl Yapılır? Duru Kimdir?

2017-05-07T20:01:28+00:00 Ana Sayfa Diziler    admin   7 Mayıs, 2017   93 views  

Fi Dizisi Duru Makyajı Nasıl Yapılır? Duru Kimdir?

Fi Dizisi Duru

Fi dizisi çıktığı günden bu yana çok sevildi ve izlenilmeye devam ediyor. İnternet dizisi formatları arasında iddialı olan yapım Aşk, ihtiras, gerilim’i konu alıyor. Azra Kohen’in çok satanlar serisi olan Fi – Çi – Pi serisinden uyarlanan dizinin baş rollerini Serenay Sarıkaya (Duru) , Mehmet Günsur ( Deniz ) , Berrak Tüzünataç ( Özge ),  Ozan Güven ( Can Manay ), Büşra Develi ( Bilge ) üstleniyor.

Sosyal Medya da çok konuşulan fi dizisi karakterlerinden Duru kimdir? Duru makyajı nasıl yapılır? ( Makyaj yapımına ilişkin detaylar video da yer almakta )

Fİ dizisi Duru Karakteri Tanıtımı

 

Duru Karakterini Hayat Veren Serenay Sarıkaya Kimdir?

1991 yılında Antalya’da dünyaya gelen güzel oyuncu 2007 yılında “Avrupa Gençler Güzellik” yarışmasın da dördüncü , 2010 yılında “Türkiye Güzellik Kraliçesi” yarışmasın da ikinci olmuştur. İlk olarak 16 yaşındayken “Plajda” adlı filmde oynamıştır. Aynı yıl içerisinde “Peri Masalı” ve “Limon Ağacı” dizilerinde başrol oynamıştır.

2010 yılında ise “Adanalı” dizisinde Sofia ismiyle  “Oktay Kaynarca” nın kızı rolünde yer almıştır. Artık iyice tanınan güzel oyuncu;

-Med Cezir dizisinde Mira

-Geçtiğimiz yıl “İkimizin Yerine” filminde başrol

-Bu yıl Puhu Tv filmi olan internet dizisi Fi ‘de Duru rolüyle başrol

oynamıştır…

2014 ve 2015 yıllarında Medcezir filmiyle “Altın Kelebek Tv Yıldız Ödülleri”nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödüllerini ard arda almıştır.

 


 
%d blogcu bunu beğendi: