Günde 1 Kilo Verin! Limon Diyeti

2017-07-23T21:18:44+00:00 Ana Sayfa Güzellik    gokay   23 Temmuz, 2017   46 views  

KİLO VERMEK

Yaz aylarının en yoğun yaşandığı bugünlerde birçok kişi tatil planı yapmaktadır. Bu tatil planları içinde şüphesiz en çok zorlanan kadınlardır. Kış boyu elbiseler yardımı ile kapattıkları kiloları yaz tatilinde denizde nasıl kapatacağını bilemeyen kadınlar kısa sürede kilo verdiren diyetlere fazlaca önem vermektedir. Eğer sizde kısıtlı bir zaman içinde tatile çıkacak ve kilolarınızdan rahatsız iseniz size vereceğimiz limon diyetleri ile çok kısa sürede iyi bir şekilde kilo vererek arzuladığınız görünüme kavuşabilirsiniz.

GÜNDE 1 KİLO VERDİREN MUCİZEVİ DİYET LİSTESİ

Öncelikle size lazım olacak malzemeleri listeleyelim.

  • 6 Adet Limon (sıkılmış halde)
  • 8 Bardak Su
  • 3  – 4 adet buz küpü
  • Bir bardağın yarısına kadar doldurulmuş bal
  • 8 ile 10 adet arası taze nane yaprağı
  • Cam sürahi

Cam sürahi içinde bu size verdiğimiz tüm malzemeleri iyice karıştırın. Hazırladığınız bu karışımı her gün sabah aç karna kahvaltıdan önce bir bardak için. Sonrasında kahvaltınız da meyve salatası hazırlayın ve onu yiyin. Saat 11 olduğu zaman ise yine bir bardak hazırladığınız limonata karışımından için bunun yanında 3 4 tane badem yiyin.

Öğle yemeğinde 1 adet yumurta haşlayın. Bir kase içinde salata hazırlayın. Salata içine ise 1 tatlı kaşığını dolduracak şekilde elma sirkesi ile zeytinyağı ekleyin. Öğle yemeğiniz afiyet olsun.

Saat 16:00 gösterdiğine hazırladığınız karışımdan bir bardak için. Bunun yanında istediğiniz meyveden bir adet tüketin.

Akşam yemeğinde Izgarada hazırlanmış balık veya tavuk yiyebilirsiniz. Bu yemeğin yanında yine hazırlamış olduğunuz sebze salatasını tüketin.

Yatmadan önce 2 saat süre içinde bir adet hazırlamış olduğunuz limonata karışımından bir bardak daha için.

Gün boyunca dikkat edilirse bol bol limonata içimi ile yağların yakımı sağlanmıştır. Yemek olarak salata ve meyve bolluğu ise vücudun sağlık dengesini korumaya yöneliktir. Bu diyet sayesinde günde 1 kilo verebilirsiniz. Bu diyetin ortalama süresi ise 7 ile 10 gün olarak değişmektedir. Bu diyete başlamadan önce hekiminize danışmakta fayda olacaktır.