İçerde Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı ve Analizi

İçerde büyük final
2017-06-13T17:05:30+00:00 Ana Sayfa Diziler    Kemal   13 Haziran, 2017   78 views  

İçerde dizisi büyük finale sadece 1 hafta kaldı. 38 haftadır insanlara pazartesi günlerini sevdiren dizi, her gün reyting de 1. sırayı alan dizi haftaya pazartesi final bölümüyle karşımıza çıkacak. İçerde dizisinin son bölümünde Sarp ve Mert karakterleri Celal’e çok büyük bir oyun yaptılar. Dizinin başında Sarp’ın kardeşi olan Mert’i, Kebapçı Celal, Coşkuna kaçırtmıştı. Aynısını dizinin 38. bölümünde Sarp ile Mert, Celale yaptı. Oğlunu kaçırarak ona büyük bir korku yaşattılar.
Bunun ardından Celal, oğlunu kurtarmak için Mert ile anlaşma yapmaya karar verdi. Mert’e bir araç verdi ve oğlunu alması için gönderdi. Ama arabada ve Mert’in üstünde vericiler vardı. Celal, Mert’i nereye giderse izleyebiliyordu. Ama Sarp ve Mert yani Yılmaz kardeşlerinde bir planı vardı. O plan devreye girer. Mert ve Sarp’ın planı sayesinde Celal’e kelepçeyi takarlar.
Dizinin son sahnesi bu şekilde biter. Tam sevindik Celal hapse girdi derken yeni bölümden ilk sahne ile hayal kırıklığına uğrarız. Çünkü ilk sahneye göre Celal bir şekilde kurtulmuş ve mert yani Umut’u kaçırmış. Büyük ihtimal haftaya yani dizinin final bölümünde Sarp karakteri veya Umut karakteri ölecek.
Aşağıdan dizinin ilk sahnesini izleyebilirsiniz. (Sneak peek) Bölüm 39