Kişiye Özel Bahçe Mobilyaları

2017-05-19T12:04:23+00:00 Ana Sayfa Dekorasyon    admin   19 Mayıs, 2017   32 views  

Bahçe Mobilyaları

Herkes kullandığı eşyaların kendisine özel olmasını ister. Bu yüzden bazıları kendi hayalinde olan mobilyaları yaptırırken bazılarıysa olan mobilyaları üzerinden değişiklikler yapar. Bu şekilde mobilyalarını sadece kendine özel olacak şekilde tasarlar. Bu durum sadece evlerimizde değil bahçelerimizde de geçerlidir. Bahçesine önem veren kişiler bahçelerinin diğerlerine göre farklı olmasını ve baktıkları zaman kendilerini yansıtmasını ister. Kişiye özel bahçe mobilyaları sahibi olmakta aslında zannettiğiniz kadar zor değil.

Kendin Yap İle El Becerinizi Gösterin

Kişiye özel mobilyalar arasında kesinlikle en dikkat çekenlerinden birisi kendin ya mobilyalardır. Bu yöntem sayesinde eski kullanılmaz halde olan mobilyalarınız tamamen farklı bir havaya sahip olabilir. Aynı zamanda sizin el becerinizi ve hayal gücünüzü yansıtır.

Eski mobilyalarınızı sadece boyadığınız zaman bile tamamen farklı bir havaya sahip olacaktır. Bu konuda internette çok fazla örnek bulabilirsiniz. Bu örnekler arasından size en uygun olanını seçerek ufak bir mobilya üzerinde ilk denemelerinizi yapabilirsiniz. Eliniz alıştığınız zaman ve gerçekten bu konuda yetenekli olduğunuzu düşündüğünüz zamansa atık büyük mobilyalarınız üzerinde değişiklikler yapmaya başlayabilirsiniz.

Siz Tasarlayın Başkası Yapsın

Kendinize özel mobilya arayışındaysanız tercih edebileceğiniz bir diğer mobilya çeşidiyse sizin tasarladığınız ve bir marangozun veya bu konuda usta olan birinin hayata geçirdiği mobilyalardır. Bu mobilyalar sayesinde artık herkesten farklı bir mobilyaya sahip olursunuz. Aynı zamanda mobilyalarınız tamamen sizin hayal ürününüz olacağı için sizi yansıtacaktır.

Tasarım konusunda istediğiniz mobilyayı çizerek veya yaptıracağınız kişiye anlatarak mobilyanızı yaptırabilirsiniz.

Bahçe mobilyaları konusunda en önemli yeri her zaman masa takımları almıştır. Bu yüzden masa takımınızı kendinize özel tasarlatmanız size farklı bir hava katacaktır. İsterseniz mevcut masa takımınızı değiştirerek de kendinize özel hale getirebilirsiniz. Örneğin bahçe masanızın rengini değiştirin ve üzerine sevdiğiniz desenleri yapın veya eklemeler yaparak tamamen hayalinizde olan masa takımını hayata geçirin.

Kişiye özel bahçe mobilyaları konusunda bazı büyük markalarda sizlere destek verebilir. Bu markalar özel tasarım bazı mobilyalarını stoklu olacak şekilde üretiyor ve sadece birkaç kişi bu fırsatlardan yararlanabiliyor. Bu tarz stoklu olan ürünleri de araştırabilirsiniz.


 
%d blogcu bunu beğendi: