Paypal Alternatifi Türk Firması Papara

2017-05-29T19:34:01+00:00 Ana Sayfa Nasıl Yapılır    admin   29 Mayıs, 2017   70 views  

Paypal Alternatifi Türk Firması Papara

Paypal’ın geçtiğimiz yıl BDDK’dan almak için başvurduğu lisans talebinin reddinden sonra Türkiye de ki faaliyetlerini sonlandırmıştı. Bununla beraber Paypal kullanıcıları pazardaki ihtiyaçlarını karşılayacak alternatifler aramaya koyuldu.

Küçük Bir Sitem

Diğer taraftan ise farklı görüşler de birleşen kesimlerce bilinçsizce yapılan haberler yayımcılarının madara olmasına yetti. ( “PayPal’ın Türkiye’den çekilmesinin altından ne çıktı” başlığı altında Paypal’a alternatif olarak gösterdiği “Troy” u sunması bilgisizlik ve ilgisizliğin son raddesi…)

 

Paypal Alternatifi Papara

Tam olarak bir alternatif olarak söyleyemesek de yaptığı çalışmalar, sunulan özellikler ve her geçen gün büyüyen kullanım ağıyla yurt içinde önemli bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz.

Papara ile para gönderebilir, ödeme alabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Papara anlaşmalı iş yerlerinden sorunsuz, hızlı ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra anlaşmalı iş yerleri sayesinde papara hesabınız üzerinden fatura yatırabilir, online oyunlarda oyun içi para yükleyebilir veya telefonunuza bakiye yükleyebilirsiniz.

Komisyon ve Ücretler

Papara hesabınızdan başka bir papara hesabına para gönderme ücreti sadece 1 TL , papara hesabınızdan banka hesabınıza para çekmek ücretsizdir.

Ayrıca banka hesabınıza ödeme alırken hiçbir şekilde beklemeden anında ödemenizi alabilirsiniz. Paparanın tüm bankalarda ki hesaplarıyla hızlı ve masrafsız bir şekilde hesaplarınıza havale geçer.

Paypal alternatifi Paparanın aylık veya yıllık herhangi bir kullanım ücreti bulunmamakta, limitleri zorlayan platform birçok firmayla da anlaşma sağlamış durumda…

Papara Hesabı Nasıl Açılır?

Papara da hesap açmak çok kolay! (Sadece 3 Adım da Hesap Aç)

İlk önce www.papara.com ‘a giriyoruz

  1. Sağ üstte yer alan hesap oluştura tıklayın

     

     

  2. İstenilen Bilgileri Doldu

     

  3. E-posta ve telefon doğrulaması yap ve oluşturulan ilk cüzdana isim ver kullanmaya başla

Nasıl Para Yüklenir?

Anlaşmalı noktalar, banka havalesi ve atm den yatırma gibi birden fazla para yükleme seçeneği bulunmakta.

Banka havalesi ile yükleme yapmak için;

Sağ Menüde Yer Alan Para Yükle Butonuna Tıklıyoruz
Gelen Menüden Banka Havalesi Seçeneğini Seçiyoruz
Havale miktarını ve Havale yapılacak bankayı seçip Yükle butonundan ilerliyoruz (sonrasında gelen menüde ise onayla seçiyoruz)
Verilen İban Numarasına belirttiğiniz tutarı açıklamasına referans kodunu yazarak havale yapın dakikalar için para hesabınız da

 

Atmden para yüklemesi yapmak için;

Anlaşmalı Kuruluşlar ile Papara Para Yükleme;

 

Alışveriş de Papara

 

Papara ile Telefonlara Bakiye Yükleme

 

Papara Paraları Banka Hesabınıza Çekme