Söz Dizisi 10.Bölüm Fragmanı – Timde Şehit Var – Eylem Öldü

2017-06-05T20:13:02+00:00 Ana Sayfa Diziler    admin   5 Haziran, 2017   71 views  

Söz Dizisi 10.Bölüm Fragmanı – Timde Şehit Var – Eylem Öldü

Söz Dizisi 10.Bölüm Fragmanı

Star Tv’nin dolu dizgin yoluna devam eden dizisi her Pazartesi saat 20:00 da izleyicinin beğenisine çıkıyor. Milyonları ekrana kitleyen dizinin son bölümünde aksiyon ve heyecanın dozu artıyor.

İlk yayınlandığı günden bu yana izleyici kitlesinden ödün vermeyen dizinin 10.bölümünde Tim ilk şehidini veriyor.

Erdem Yarbay ( Nihat Altınkaya ), Yavuz Üsteğmen’in ( Tolga Sarıtaş ) son isteğini yerine getirir. İnsansız Hava Aracı’nı ( iha ), Yavuz Üsteğmen’in ( Tolga Sarıtaş ) bulunduğu yeri patlatması için yönlendirir. Ancak Çolak’ın ( Serhat Kılıç ) hiç umulmadık başka bir planı vardır. Bu plan herkes için işleri daha da zorlaştırır. Çolak planlamış olduğu kumpası hayata geçirmeye çalışırken, adamlarından birisi büyük bir hata yapar.

Çolak’ın kendi adamına tevdi ettiği cezanın dolaylı sonuçları kendisi için kötü olacaktır. Avcı’nın vurduğu Eylem’in durumu ise çok ağırdır. Hayati tehlikesi vardır. Avcı – Fethi Kulaksız ( Burak Sevinç )  kendini suçlar. Derin bir üzüntü ve gergin bir bekleyiş içindedir. Aldığı haber onu şok eder. Eylem ( Meriç Aral ), doktorların tüm çabasına rağmen ölmüştür.

Gelen iki istihbaratla operasyona geçen tim, iki ayrı büyük operasyona çıkar. Çolak’ı  ( Serhat Kılıç ) gitgide köşeye sıkıştırırlar. Ancak Çolak’ın  ( Serhat Kılıç ) canımızı yakacak son bir hamlesi daha vardır ve Yavuz Üsteğmen’in ( Tolga Sarıtaş ) timi ilk defa bir askerini şehit verir.

Sosyal Medya Söz Dizisi Takipçilerinin Yorumları

Dizinin fragmanlarını izleyen sosyal medya kullanıcıları dizinin her karesini dikkatle izledikleri aşikar.

Kurtdereli Ölmedi

Bir kullanıcı yaptığı yorumda dizinin daha önce yayınlanan Teaser’ını örnek göstererek ileride yapılacak olan operasyonda Kurt Dereli’nin olduğunu bundan dolayıda Kurt Dereli’nin ölmediğini söylüyor.

 

 


 
%d blogcu bunu beğendi: