WhatsApp Mavi Tik Olmadan Mesajları Okuma

2017-05-22T20:46:20+00:00 Ana Sayfa Genel    Kemal   22 Mayıs, 2017   57 views  

Dünya’da en çok kullanılan mesajlaşma programı olan WhatsApp, 600 milyonu aşkın kullanıcıya sahip ve 55 ile 60 kişi ile program denetleniyor hataları gideriliyor. Şuanda WhatsApp uygulamasının tahmini değeri 19 milyar dolar. Bütün bu servetin sahibi bilindiği üzere Facebook, Messenger ve İnstagramın sahibi olan Mark Zuckerberg. Şimdi gelelim asıl konumuza mavi tik olmadan mesajları okumaya.

WhatsApp arada bizlere kötü anlar yaşatabiliyor. Mesela biz bir mesajı görmemeliyiz fakat WhatsApp anlık çalışıyor her şey kaydedildiği için mesajlara görüldü simgesi ekleniyor. Şimdi sizlere vereceğim ufak birkaç hareketle WhatsApp’da çevrimiçi gözükmeden mesajları okuyabileceksiniz.

whatsapp mavi tik olmadan okuma

Telefonunuzun uçak modunu açın

 

Telefonunuza mesaj geldi, merak ediyorsunuz ne yazıyor ama çevrimiçi olmamanız gerekiyor. Hemen telefonunuzu uçak moduna alın. Bu sayede mobil veri kesilmiş olacak ve WİFİ bağlantınız kesilmiş olacak. Bu ufak dokunuşlar Android ve İOS olmak üzere her 2 işletim sisteminde de oluyor.

 

Şimdi mesajları açın okuyun

Telefonunuzu uçak moduna aldınız. Sıra geldi mesajda ne yazıyor onu okumaya. WhatsApp uygulamasına girin, mesajı açın ve okuyun. Siz okurken mobil veri ve WİFİ bağlantınız olmadığı için internet erişiminiz olmayacak ve WhatsApp üzerinde mavi tik olmayacak. Şimdi mesajı okudunuz, öğrendiniz ne yazdığını kapatın WhatsApp uygulamasını ve ardından uçak modunu açabilirsiniz. WİFİ ve mobil veri ağınızı açtığınızda hala mesajınız okunmamış gözükecek.

Size verdiğim bu yöntemle WhatsApp uygulamasında açık olmadan, mavi tik almadan mesajları okuyabileceksiniz.